Кормоподрібнювач Procraft PCM3550 з відром
Велике підсобне господарство вимагає великої роботи. Щодня необхідно приготувати корм для тварин і птиці. А що робити, якщо у Вас не десяток курей, а набагато більше? І хатніх тварин чимало. Тоді приготування корму стає завданням не з простих.
Цей універсальний кормоподрібнювач легко допоможе впоратися з будь-яким різновидом зернових. Модель зернодробілки Procraft PCM3550 простий і надійний в експлуатації. Зверніть увагу, що двигун агрегата має мідну обмотку, а це неабияк збільшує його ресурс роботи.
Основною перевагою моделі є наявність у комплекті запасних сит — 4 штуки, які дадуть змогу отримати корм різного розміру.
Технічні характеристики кормоподрібнювач Procraft PCM3550
Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
Потужність двигуна — 1000 ватів
Оберти двигуна — 19000 на хвилину
Мідна обмотка двигуна
Призначений для перероблення зерна
Подрібнення зерна твердих порід — 250 кг на годину
До комплекту постачання входять 4 сита
Бак — 25 літрів
Бункер — 11 літрів
Вага — 7 кг
Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм приймального бункера | 11 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 250 кг/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 510 ₴




