Кормоподрібнювач Могильов МКЗ-250 з відром
Ця модель призначена для невеликого підсобного фермерського господарства, птахоферми, а також для борошна. Завдяки потужному мотору та конструктивним особливостям, можна подрібнювати харчові продукти такі як цукор, сіль, крупи та ін. (використовувати сита малих розмірів).
Подрібнений продукт можна використовувати в сипких кормових сумішах як окремо, так і як сировина для побутового гранулятора для виробництва комбікорму в гранулах.
Підійде для приготування корму курям, бройлерам, качкам, індикам, гусям, перепелам, кролям, свиням, козам та іншим домашнім тваринам, птиці та рибі.
Не вибагливий у роботі. Дуже простий у використанні. Достатньо встановити робочу частину з двигуном на контейнер і засипати в бункер сировину, що переробляється. Перемелений продукт висипатиметься в контейнер.
Увага ! За жодних умов не включати двигун у розібраному вигляді! Забороняється всовувати руки, пальці, а також сторонні предмети в робочу частину подрібнювача, коли він увімкнений.
Усі роботи з розбирання, чищення, звільнення контейнера від готової сировини здійснювати тільки у вимкненому від мережі стані.
Технічні характеристики:
- продуктивність: 70-100 кг/год (дрібний помел), 200-300 кг/год (грубий помел);
- Потужність двигуна: 1.3 кВт;
- Напруга мережі: 220 В;
- швидкість обертання: 19000 об/хв;
- перемикач вкл/викл;
- Захист двигуна від перевантаження;
- фракція подрібнення: комплектується ситами розміром 2, 4, 5 та 7 мм;
- матеріал: бункер та корпус з якісного пластику, контейнер для подрібненої маси виконаний із сталі (внутрішня частина оцинкована);
- Об'єм контейнера: 25 л;
- Гарантія 12 міс;
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 9 кг |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 300 кг/год |
| Основні атрибути | |
| Потужність двигуна | 1.3 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм приймального бункера | 11 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 510 ₴





