Характеристики
Напруга, В 20
Тип двигуна Прямий
Довжина шини, см (дюйми) 10 (4″)
Крок ланцюга, дюйм 1/4
Ємність акумулятора, мАг 2000-4000-8000
Вага, кг 1.3
Гарантія, міс 36
Комплектація
Пила акумуляторна Procraft PKA18B
Акумулятор 20В-2Аг
Зарядний пристрій
Шина;
Оригінальний ланцюг;
Захисний кожух;
Паспорт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 100 мм |
| Кількість обертів | 3800 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 7 м/сек |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час заряду акумулятора | 1 хв |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 365 ₴







