Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST KOMPRESSOREN |
| Вага | 690 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантувати | 12 місяців |
| Тиск | 16 Bar |
| Напруга | 400 В В |
| Загальні розміри | 1850x860x1855 мм |
| Продуктивність | 2200 л/хв куб. м/хв |
| Зв'язок | G3/4" |
| Сила | 22 кВт |
| Температура довкілля | 一5 ~ +45 °C |
| Тип приводу | Пояс |
| Рівень шуму | 66±2 дБ(A) дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 344 150 ₴










