Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST METALLTECHNIK |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tailstock Penola Stroke | 150 мм |
| Вага | 2750/3000/3250/3600 кг кг |
| ДИАПАЗОН ЗБЕРІГАННЯ ШПІНДЕЛЮ | 9 - 1600 об./хв |
| Діаметр оброблення над вирізом у столі | 720 мм |
| Довжина частини | 1000/1500/2000/3000 мм |
| Дюймова різь | 28 ~ 1/8 T.P.I/48 |
| Кількість швидкостей шпинделя | 24 |
| Конус хвостової шафи (pinola) | MK 5 |
| Кінчик шпинделя | D8 |
| МЕТРИЧНА РЕЗЬБА | 1 - 224 мм/48 |
| Макс. Діаметр оздоблення над столом | 500 мм |
| Макс. діаметр оброблення над супортом | 310 мм |
| Максимальний розмір різака | 25x25 мм |
| Модульна різь | 0,5-112 М.П/42 |
| Потужністю | 7,5 кВт |
| Загальні розміри | 2500/3000/3500x900x1259 мм |
| Отвір для шпинделя | 80 мм |
| ПРОДОВНА ПОДАЧА | 0,063~6,43 мм |
| Переміщення каретки супорту | 145 мм |
| Поперечне подавання | 0,027 — 2,73 мм |
| Поперечне зміщення супорту | 340 мм |
| Зміщення | поздовжня — 4500 мм/хв; поперечна — 1900 мм/хв |
| Тема з оператором | 56~1/4 D.P /45 |
| Ширина стола | 405 мм |
| Шпиндельний конус | MK 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 157 890 ₴

