Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST KOMPRESSOREN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 90/96 кг кг |
| Вихідні характеристики | 420 л/хв |
| Гарантувати | 12 місяців |
| Кількість циліндрів | 3 штуки |
| Макс. тиск | 10 Bar |
| Потужністю | 3 кВт |
| Напруга | 400 В В |
| Об'єм приймача | 100 л |
| Транспортні розміри | 119x46x82 см |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 890 ₴










