Акумуляторна пила із шиною 30 см і ланцюгом обладнується містким АКБ, що забезпечує тривалий час використання. У комплектації постачається додаткова запасна батарея, а також зарядний пристрій для мережі 220 В. Купити цю модель варто й з інших причин: Конструктивні особливості і чому варто купити пилку акумуляторну Grand АПЦ-20/12М (АКБ 3А/год): Акумулятор 2 шт. 3 А/год, 20 В ; Безщітковий двигун; Довжина шини 300 мм; безключовий натягувач ланцюга; вбудований оливабак тиха робота двигуна; компактність виробу та мала вага; зарядний пристрій у комплекті Ланцюгова акумуляторна пила Grand АПЦ-20/12М (АКБ 3А/год): докладний огляд Матеріал корпусу виготовлений із міцного промислового пластику. Зручність у роботі завдяки ергономічній ручки. Довжина фірмового пиляльного полотна становить 300 мм. Проста та зрозуміла система керування. Робота двигуна практично безшумна. Мастило ланцюга відбувається зі вбудованого в корпус пилки оливи. Мінімальна ціна пилки в нашому інтернет-магазині відповідає доступному сегменту. Доставка по Україні здійснюється за кілька днів. Основні дані: Тип акумулятора Li-ion Напруга 20 В Тип мотора — безщітковий Ємність АКБ 3,0 А·год Кількість акумуляторів 2 шт. Час заряджання 1,5 год Швидкість ланцюга 450 м/хв Довжина шини 300 мм Крок ланцюга 1/4 До комплектації входить: Пила ланцюгова акумуляторна Додаткова ручка Пиляльна шина 30 см Пиляльний ланцюг Акумуляторна батарея 3000 mAh (2 шт.) Зарядний пристрій для акумулятора Паспорт виробу Пакувальна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Гранд |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 30 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип двигуна | Безщітковий |
- Ціна: 2 916 ₴

