|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1150 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴


