Кутова шліфмашина NARVA 125/1700 забезпечує швидку роботу з різання арматури та бетону, видалення фарби, іржі та заточування лез. Потужний 1700 Вт двигун забезпечує 11000 об./хв для легкого виконання цих завдань. Зручний перемикач забезпечує безпроблемну роботу, а блокування шпинделя забезпечує швидку та просту зміну приладдя.
Особливості Кутова шліфмашина NARVA 125/1700
- Кутова шліфмашина NARVA NAG-125/1700L ідеально підходить для різання арматури та бетону, видалення фарби та іржі, шліфування зварювальних швів і заточування лез.
- 2-позиційна бічна ручка з м'якою ручкою забезпечують зручне позиціонування руки та покращують керування
- Зовнішні технологічні отвори для вугільних щіток для легкого обслуговування та заміни.
- Двоступеневий вимикач знижує ймовірність випадкового запуску.
- Лабіринтна конструкція ізолює двигун від пилу та сміття, створюючи складний набір каналів, що запобігають забрудненню.
- Металева головка редуктора з дуже товстими стінками. Виготовляється з литого алюмінію, забезпечує максимальну стабільність і термін експлуатації.
- Ідеальна ергономіка з двома зонами ручки та вузьким корпусом для оптимального використання навіть у разі безперервного використання.
- Болгарка NARVA NAG-125/1700L має регулювання обертів для зручності оброблення та шліфування поверхонь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴


