Характеристики та переваги Кутова шліфмашина NARVA NAG-125/1600:
Компактний корпус забезпечує зручне захоплення й дає змогу отримати доступ до обмежених просторів під час роботи.
- Блокування перемикача та 2 положення ручки. Ви можете почуватися комфортно під час виконання будь-якої роботи різання або шліфування
- Діаметр диска 125 мм — чудовий варіант для невеликих повсякденних завдань
- Захисний кожух для додаткової безпеки
- Знімні пластикові фільтри, для зручності обслуговування
Комплектація КШМ (болгарки) Нарва 125/1600:
- КШМ Нарва 125/1600
- Захисний кожух
- Додаткова ручка
- Ключ
- Запасні вугільні щітки
- Інструкція
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340 ₴




