Дискова циркулярна пила NARVA NCS-185/2100 забезпечує точні та потужні пропили завдяки напрямній для лазерного різання, що забезпечує точність під час роботи.
Особливості Дискова циркулярна пила NARVA NCS-185/2100:
- Блокування шпинделя дає змогу легко замінювати лезо
- Кнопка безпеки з блокуванням запобігає несподіваному запуску
- Має регульовану підошву для пиляння під кутом від 0° до 45°.
- Видалення пилу захищає робочу зону від пилу
- Полотно з карбіду вольфраму з 24 зубцями дає змогу різати на глибину до 62 мм.
- Передня ручка з гумовим покриттям запобігає ковзанню для більшого комфорту та контролю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 62 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Захисний кожух | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 314 ₴

