Фрезерна машина (фрезер) NARVA NER-1800
Потужність: 1800 Вт
Частота обертання: 16000 — 30000 об/хв
Різна кількість фрез: 6, 8
Кількість швидкостей: 6
Висота ходу: 50 мм
Максимальний діаметр фрези: 32 мм.
Підошва: заглибна
Плавний запуск
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Фрезер NARVA NER-1800;
- Паралельний бічний упор;
- Ключ;
- Набір з 12 фрез;
- Посібник з експлуатації;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Максимальна глибина фрезерування | 32 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Металевий кейс | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 719 ₴

