Електротример NARVA CG-2900 приводиться в рух потужним електродвигуном потужністю 2900 Вт, обладнаним термовимикачем для запобігання пошкодженням у разі перегрівання; і він постачається з практичною і зручною головкою Tap 'n' Go з нейлоновою волосінню, що означає мінімальне переривання вашої роботи, коли вам знадобиться новий різальний шнур (просто вдарте головкою об землю, щоб волосінь вийшла).
Електричний тример для трави NARVA CG-2900 неймовірно зручний і має двигун, розташований ззаду, тому він ідеально збалансований. Ергономічна ручка типу «велосипедна» ще більше підвищує комфорт користувача.
Ця модель також обладнана якісним сталевим приводним валом, який захищений самозмазною гільзою для додаткової міцності; і захист різальної головки 135°, яка не тільки допомагає запобігти розлітанню сміття в напрямку оператора, але й спрощує точне ведення електрокоси по землі.
Особливості коси електричноїNARVA CG-2900E:
- Ідеально підходить для стриження трави та обрізання крайок у домашніх умовах.
- Потужний і довговічний електродвигун.
- Самозмащувальний приводний вал для збільшення терміну експлуатації продукту
- Лінійна головка Tap 'n' Go для простоти використання
- Невелика вага
- Оптимізований центр ваги спрощує користування
- Зручна велосипедна ручка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Максимальна ширина скошування | 255 мм |
| Тип штанги | Нерозбірна |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2900 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
- Ціна: 3 355 ₴

