Характеристики
- Максимальна робоча відстань25 м
- Похибка вимірювання±3 мм
- Довжина хвилі лазера520 Нм
- Клас лазераКлас 2
- Вага нетто/брутто (значення ваги зазначено довідково та може відрізнятися залежно від партії та комплектації)0,9 кг
- Час самовирівнювання4 с
- Діапазон самовирівнювання3 °
- Діапазон автоматичного нівелювання± 3 °
- 3D-проєкція (12 ліній: одна горизонтальна та дві вертикальні площині охопленням 360°)
- Високоякісні лазерні діоди зеленого спектра для чітких лазерних ліній
- Керування з пульта керування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Стан | Новий |
| Робочий діапазон | 25 м |
| Похибка вимірювання | 2 мм/м |
| Кут самовирівнювання | 3 град. |
| Час автоматичного нівелювання | 3 сек |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 520 нм |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Вага | 0.9 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 880 ₴










