|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Zegor |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 27 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 18 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 364 ₴

