Професійний шурупокрут Zegor- CDAX-21BLH-150 з потужним безщітковим двигуном створений для виконання найскладніших завдань у будівництві, ремонті та монтажі. Напруга 21 В і акумулятор великої ємності 6.0 А·год забезпечують стабільну роботу та високу автономність навіть під чималими навантаженнями.
Дві швидкості обертання 0–380 / 0–1500 об/хв дають змогу точно підібрати оптимальний режим для загвинчування або свердління. Ударна функція з частотою до 22 000 уд./хв полегшує роботу з твердими матеріалами. Неймовірний максимальний крутний момент 150 Н·м робить інструмент ідеальним для важких професійних завдань.
Металевий швидкозатискний патрон 13 мм забезпечує надійну фіксацію обладнання й дає змогу використовувати свердла більшого діаметра. Шурупокрут впевнено свердлить сталь до 13 мм і дерево до 35 мм. Також доступно 20+3 режими крутного моменту для високої точності в будь-якій роботі.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Zegor |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 150 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 22000 уд/хв |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
- Ціна: 6 600 ₴


