
Ланцюг для ланцюгової пили ICS8-002MD1445
- Немає в наявності
- Код: ICS8-002MJ1446
185 ₴
Ланцюг для ланцюгової пили ICS8-002MD1445
Немає в наявності
185 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Ланцюг для ланцюгової пили CSAX-21BL-16,ICS16-002X3857— надійна напрямна для точної й ефективної роботи акумуляторної пили. Має довжину 16", крок ланцюга 3/8" і розрахована на 57 провідних ланок, що забезпечують стабільний і акуратний розріз.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Довжина шини | 203 мм |
| Основні | |
| Тип запчастин | Цепь |
| Кількість ланок | 46 |
| Призначення інструмента | Бензопила, Електропила |
| Крок для ланцюга | 1/4" |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴