
Ланцюг для ланцюгової пили ICS12-002BD1462
- Немає в наявності
- Код: ICS12-002BD1462
220 ₴
Ланцюг для ланцюгової пили ICS12-002BD1462
Немає в наявності
220 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Цепь для цепной пилы CSPB-21BL-12 и CSPP-21BL-12,ICS12-002BD1462– надежная направляющая для точной и эффективной работы аккумуляторной пилы. Имеет длину 12", шаг цепи 1/4" и рассчитана на 62 ведущих звеньев, обеспечивающих стабильный и аккуратный рез.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Довжина шини | 304 мм |
| Основні | |
| Тип запчастин | Цепь |
| Кількість ланок | 62 |
| Призначення інструмента | Бензопила, Електропила |
| Крок для ланцюга | 1/4" |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴